Η αντίστροφη μέτρηση για τη φάση των ομίλων της σεζόν 2022-23 του UEFA Champions League έχει ξεκινήσει, καθώς το διήμερο 23-24/8 θα διεξαχθούν οι τελευταίοι αγώνες των play-offs. Μέσα από τα κανάλια COSMOTE SPORT, οι φαν του ποδοσφαίρου θα μάθουν τις 6 ομάδες που θα πάρουν τα εναπομείναντα εισιτήρια για τους ομίλους τους διοργάνωσης.
Την Τρίτη 23/8, στις 22.00 στο COSMOTE SPORT 2HD θα αρχίσει το Μπενφίκα-Ντινάμο Κιέβου, με την ομάδα του Οδυσσέα Βλαχοδήμου, να έχει στις «αποσκευές» της το 2-0 του πρώτου ματς στο Λοτζ. Την ίδια ώρα στο COSMOTE SPORT 3HD θα δοθεί η σέντρα του Βικτόρια Πλζεν-Καραμπάγκ, ενώ στο COSMOTE SPORT 8HD θα ξεκινήσει το Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Χάιφα.
Την Τετάρτη 24/8, στις 22.00 θα κριθούν οι τρεις τελευταίες θέσεις για τους ομίλους του UEFA Champions League. Στο COSMOTE SPORT 2HD θα διεξαχθεί το Αϊντχόφεν-Ρέιντζερς, με την ομάδα του Ρουντ φαν Νίστελροϊ να έχει το πλεονέκτημα της έδρας σε μία αναμέτρηση που κρίνεται καθοριστική μετά το 2-2 του πρώτου ματς. Στο COSMOTE SPORT 3HD θα μεταδοθεί το Τράμπζονσπορ-Κοπεγχάγη. Η ομάδα των Ζέκα και Μάριου Οικονόμου επικράτησε 2-1 της τουρκικής ομάδας που χάρη στο γκολ του Τάσου Μπακασέτα μπορεί και διατηρεί ζωντανή την ελπίδα για πρόκριση. Στο COSMOTE SPORT 8HD θα μεταδοθεί το Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Μπόντο Γκλιμτ.
Πλούσια κάλυψη από τα κανάλια COSMOTE SPORT
Και τις δύο ημέρες της αγωνιστικής δράσης η εκπομπή «UEFA Champions League Show» με τους Βασίλη Σαμπράκο και Μιχάλη Τσόχο θα κρατήσει συντροφιά στους συνδρομητές, παρουσιάζοντας πριν και μετά από τις αναμετρήσεις, όλο το ρεπορτάζ, τα highlights και τις τοποθετήσεις των πρωταγωνιστών (21.00 & 00.00, COSMOTE SPORT 1HD). Για λεπτό προς λεπτό ενημέρωση από όλα τα ματς του διημέρου 23-24/8, οι φαν του ποδοσφαίρου θα έχουν στη διάθεσή τους την εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» με τον Μιχάλη Τσόχο (Τρίτη 23/8 & Τετάρτη 24/8, 22.00, COSMOTE SPORT 1HD).
Αναλυτικά, το πρόγραμμα των μεταδόσεων:
Αύγουστος:
Δευτέρα 22.08.22
00.00 Εκπομπή «Super League Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Ρόμα-Κρεμονέζε, Serie A, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Σαμπντόρια-Γιουβέντους, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
Τρίτη 23.08.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
04.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μπενφίκα-Ντινάμο Κιέβου, UEFA Champions League, Playoffs, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Βικτόρια Πλζεν-Κάραμπαγκ, UEFA Champions League, Playoffs, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Χάιφα, UEFA Champions League, Playoffs, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
Τετάρτη 24.08.22
00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.00 New York Liberty-Chicago Sky, WNBA Playoffs, 1st Round Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
02.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
04.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Ολυμπιακός-Απόλλων Λεμεσού) LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Βοσνία-Ελλάδα, 2023 CEV EuroVolley Women’s Qualifiers, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Αϊντχόφεν-Ρέιντζερς, UEFA Champions League, Playoffs, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Τράμπζονσπορ-Κοπεγχάγη, UEFA Champions League, Playoffs, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Μπόντο Γκλιμτ, UEFA Champions League, Playoffs, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Μπαρτσελόνα-Μάντσεστερ Σίτι, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου Φιλανθρωπικού Χαρακτήρα LIVE COSMOTE SPORT7HD
Πέμπτη 25.08.22
00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
00.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
04.00 Dallas Wings-Connecticut Sun, WNBA Playoffs, 1st Round Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
04.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 Εκπομπή «Κλήρωση UCL Φάση Ομίλων Pre-Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Κλήρωση UEFA Champions League Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.20 Εκπομπή «Κλήρωση UCL Φάση Ομίλων Post-Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Εκπομπή «Pregame Ολυμπιακός-Απόλλων Λεμεσού» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Ολυμπιακός-Απόλλων Λεμεσού, UEFA Europa League Playoffs, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
Παρασκευή 26.08.22
00.00 Εκπομπή «Postgame Ολυμπιακός-Απόλλων Λεμεσού» LIVE COSMOTE SPORT1HD
00.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
04.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.00 Εκπομπή «Κλήρωση European Football Φάση Ομίλων Pre-Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Κλήρωση UEFA Europa League LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.40 Εκπομπή «Κλήρωση European Football Φάση Ομίλων» LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.30 Κλήρωση UEFA Europa ConferenceLeague LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.10 Εκπομπή «Κλήρωση European Football Φάση Ομίλων Post-Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 MotoGP Championship Global Series, Jerez & Spielberg, Round 3 LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Μόντσα-Ουντινέζε, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.45 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Λεβαδειακός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 Ιωνικός-Λεβαδειακός, Super League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Λάτσιο-Ίντερ, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Λούτον-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Sky Bet EFL Championship, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
23.30 Εκπομπή «Postgame Ιωνικός-Λεβαδειακός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
Σάββατο 27.08.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.00 ATP 250 Winston-Salem Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
04.00 ATP 250 Winston-Salem Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
10.30 ERC Τσεχία, SS2 Brezova 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.30 FORMULA 3, Belgium, Spa-Francochamps, Sprint Race LIGE COSMOTE SPORT5HD
11.35 ERC Τσεχία, SS3 Drzkova 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
12.30 ERC Τσεχία, SS4 Semetin 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Σάντερλαντ-Νόριτς, Sky Bet EFL Championship, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.50 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Χάντερσφιλντ-Γουέστ Μπρομ, Sky Bet EFL Championship, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.55 FORMULA 2, Belgium, Spa-Francochamps, Sprint Race LIGE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Γιουβέντους-Ρόμα, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Κρεμονέζε-Τορίνο, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.30 Εκπομπή «Pregame ΑΕΚ-Βόλος ΝΠΣ» LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Μποαβίστα-Μπενφίκα, Liga Portugal Bwin, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 ΑΕΚ-Βόλος ΝΠΣ, Super League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μίλαν-Μπολόνια, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Σπέτσια-Σασουόλο, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες, Liga Portugal Bwin, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.30 Εκπομπή «Postgame ΑΕΚ-Βόλος ΝΠΣ » LIVE COSMOTE SPORT1HD
Κυριακή 28.08.22
00.00 ATP 250 Winston-Salem Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.45 FORMULA 3, Belgium, Spa-Francochamps, Feature Race LIGE COSMOTE SPORT5HD
11.15 FORMULA 2, Belgium, Spa-Francochamps, Feature Race LIGE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Νταντί Γιουνάιτεντ-Σέλτικ, cinch Scottish Premiership, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.45 ERC Τσεχία, SS11 Bunc 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.45 ERC Τσεχία, SS12 MaJak 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.00 FORMULA 1 ROLEX BELGIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Εκπομπή «Super League Sportshow » LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 ERC Τσεχία, SS13 Pindula 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Παναιτωλικός-Άρης, Super League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Ελλάς Βερόνα-Αταλάντα, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Σαλερνιτάνα-Σαμπντόρια, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.00 Εκπομπή «Super League Sportshow » LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Αρούκα-Μράγκα, Liga Portugal Bwin, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός, Super League, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Εκπομπή «Postgame Παναιτωλικός-Άρης » LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Φιορεντίνα-Νάπολι, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Λέτσε-Έμπολι, Serie A, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Ρίο Άβε-Πόρτο, Liga Portugal Bwin, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Εκπομπή «Super League Sportshow » LIVE COSMOTE SPORT1HD
23.00 Las Vegas Aces-Seattle Storm, WNBA Playoffs, Semifinals Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
Δευτέρα 29.08.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.15 Βιζέλα-Ζιλ Βισέντε, Liga Portugal Bwin, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
Τρίτη 30.08.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Ίντερ-Κρεμονέζε, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ρόμα-Μόντσα, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ρέιντζερς-Κουίν Οφ Σάουθ, Premier Sports Cup, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 Σασουόλο-Μίλαν, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Γουότφορντ-Μίντλεσμπρο, Sky Bet EFL Championship, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.15 Μπενφίκα-Πάσος Φερέιρα, Liga Portugal Bwin, 3η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT3HD
Τετάρτη 31.08.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Ατλέτικο Παραναένσε-Παλμέιρας, Copa Libertadores, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Σαμπντόρια-Λάτσιο, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Ουντινέζε-Φιορεντίνα, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Έμπολι-Ελλάς Βερόνα, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Μαγδεμβούργο-Κίελο, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, Pixum Super Cup LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Γιουβέντους-Σπέτσια, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Νάπολι-Λέτσε, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ρος Κάουντι-Σέλτικ, Premier Sports Cup, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Μπλάκπουλ-Μπλάκμπερν, Sky Bet EFL Championship, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
Σεπτέμβριος:
Πέμπτη 01.09.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Βελέζ Σάρσφιλντ-Φλαμένγκο, Copa Libertadores, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
03.30 Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε-Μελγκάρ, Copa Sudamericana, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
05.00 WNBA Playoffs, Semifinals Game 2 LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.05 Αμβούργο-Φλένσμπουργκ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Αταλάντα-Τορίνο, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μπολόνια-Σαλερνιτάνα, Serie A, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
Παρασκευή 02.09.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.30 Ατλέτικο Γκοϊανένσε-Σάο Πάολο, Copa Sudamericana, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
09.55 Moto3 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.50 MotoGP Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.50 Moto2 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.20 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.10 Moto3 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.05 MotoGP Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.05 Moto2 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.50 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Γουέστ Μπρομ-Μπέρνλι, Sky Bet EFL Championship, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
Liga Portugal Bwin, 5η Αγωνιστική
Σάββατο 03.09.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.55 Moto3 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.50 MotoGP Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.20 FORMULA 3, Netherlands, Zanvoort, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.50 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 Moto3 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.25 MotoGP Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Σέλτικ-Ρέιντζερς, cinch Scottish Premiership, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.05 MotoGP Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.50 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Φιορεντίνα-Γιουβέντους, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.05 Moto2 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Μπλάκμπερν-Μπρίστολ Σίτι, Sky Bet EFL Championship, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Νορβηγία-Ελλάδα, 2023 CEV EuroVolley Women’s Qualifiers, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Rallycross Latvia I, RX2e Final/World RX semifinal & Final LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.20 Moto-E World Championship Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.55 FORMULA 2, Netherlands, Zanvoort, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.15 Εκπομπή «Pregame ΠΑΣ Λαμία-Αστέρας Τρίπολης » LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 ΠΑΣ Λαμία-Αστέρας Τρίπολης, Super League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.00 Εκπομπή «Postgame ΠΑΣ Λαμία-Αστέρας Τρίπολης» LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Μίλαν-Ίντερ, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.30 Εκπομπή «Pregame Ολυμπιακός-Ιωνικός» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Ολυμπιακός-Ιωνικός, Super League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Λάτσιο-Νάπολι, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 UFC Fight Night: Ciryl Gane-Tai Tuivasa, Γαλλία, Παρίσι LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.30 Εκπομπή «Postgame Ολυμπιακός-Ιωνικός» LIVE COSMOTE SPORT1HD
Liga Portugal Bwin, 5η Αγωνιστική
Κυριακή 04.09.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.40 FORMULA 3, Netherlands, Zanvoort, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.55 Moto3 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.15 Moto2 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.35 MotoGP Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.15 FORMULA 2, Netherlands, Zanvoort, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.05 Moto2 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Κρεμονέζε-Σασουόλο, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.00 Ρέντινγκ-Στόουκ, Sky Bet EFL Championship, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.30 MotoGP Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Σπέτσια-Μπολόνια, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 FORMULA 1 HEINEKEN DUTCH GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.25 Moto-E World Championship Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Εκπομπή «Super League Sportshow » LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Rallycross Latvia II, RX2e Final/World RX semifinal & Final LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Βόλος ΝΠΣ-ΟΦΗ, Super League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Ελλάς Βερόνα-Σαμπντόρια, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 Εκπομπή «Super League Sportshow » LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα, Super League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ουντινέζε-Ρόμα, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Seattle Storm-Las Vegas Aces, WNBA Playoffs, Semifinals Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
23.30 Εκπομπή «Super League Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
Liga Portugal Bwin, 5η Αγωνιστική
Δευτέρα 05.09.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.30 Andy Ruiz Jr. vs Luis Oriz, ΗΠΑ, Λος Άντζελες, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Μόντσα-Αταλάντα, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Σαλερνιτάνα-Έμπολι, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Εκπομπή «ACROPOLIS RALLY SHOW» LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
21.45 Τορίνο-Λέτσε, Serie A, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Μίντλεσμπρο-Σάντερλαντ, Sky Bet EFL Championship, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
Τρίτη 06.09.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Εκπομπή «ACROPOLIS RALLY SHOW» LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
19.45 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.45 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.45 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22:00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22:00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
22:00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22:00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22:00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
UEFA Youth League, Φάση Ομίλων 1η αγωνιστική
Τετάρτη 07.09.22
00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03:30 Παλμέιρας-Ατλέτικο Παραναένσε, Copa Libertadores, Ημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
05.00 Seattle Storm-Las Vegas Aces , WNBA Playoffs, Semifinals, Game 4 (εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Εκπομπή «ACROPOLIS RALLY SHOW» LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
19.45 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.45 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.45 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.05 Λειψία-Κίελο, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22:00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
22:00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22:00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22:00 UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
Πέμπτη 08.09.22
00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03:30 Φλαμένγκο-Βελέζ Σάρσφιλντ, Copa Libertadores, Ημιτελική Φάση, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
03:30 Μέλγκαρ-Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάλε, Copa Sudamericana, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
08.00 WRC Acropolis Rally Greece, Shakedown LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
18:00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Εκπομπή «ACROPOLIS RALLY SHOW» LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
19.45 Εκπομπή «European Football Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 WRC Acropolis Rally Greece, EKO SSS1 Olympic Stadium LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
22.00 Εκπομπή «ACROPOLIS RALLY SHOW» LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική
UEFA Europa Conference League, Φάση Ομίλων, 1η αγωνιστική
Παρασκευή 09.09.22
00:00 Εκπομπή «European Football Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
01:00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 WNBA Playoffs, Semifinals, Game 5 (εάν χρειαστεί) LIVE COSMOTE SPORT4HD
03:30 Σάο Πάολο-Ατλέτικο Γκοϊανένσε, Copa Sudamericana, 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
07.50 WRC Acropolis Rally Greece, SS2 Loutraki 1 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
08.45 WRC Acropolis Rally Greece, SS3 Harvati LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
11.25 WRC Acropolis Rally Greece, SS4 Loutraki 2 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
13.10 WRC Acropolis Rally Greece, SS5 Dafni LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
14.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO D’ITALIA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.05 WRC Acropolis Rally Greece, SS6 Livadia LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
17.45 WRC Acropolis Rally Greece, SS7 Bauxites LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
17.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO D’ITALIA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Εκπομπή «ACROPOLIS RALLY SHOW» LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
22.00 Μπέρνλι-Νόριτς, Sky Bet EFL Championship, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
Serie A, 6η αγωνιστική
Σάββατο 10.09.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
08.30 WRC Acropolis Rally Greece, SS8 Pyrgos 1 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
09.30 WRC Acropolis Rally Greece, SS9 Perivoli 1 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
11.00 WRC Acropolis Rally Greece, SS10 Tarzan 1 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
11.30 FORMULA 3, Italy, Monza, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO D’ITALIA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 WRC Acropolis Rally Greece, SS11 Pyrgos 2 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
15.30 WRC Acropolis Rally Greece, SS12 Perivoli 2 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
16.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO D’ITALIA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Μπέρμιγχαμ-Σουόνσι, Sky Bet EFL Championship, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 WRC Acropolis Rally Greece, SS13 Tarzan 2 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
18.15 Εκπομπή «Pregame ΟΦΗ-Παναιτωλικός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.55 FORMULA 2, Italy, Monza, Sprint Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 ΟΦΗ-Παναιτωλικός, Super League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Εκπομπή «ACROPOLIS RALLY SHOW» LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
20.45 Εκπομπή «Pregame Ιωνικός-Ατρόμητος» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Εκπομπή «Postgame ΟΦΗ-Παναιτωλικός» LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 Ιωνικός-Ατρόμητος, Super League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Λέμγκο-Μέλσουνγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 3η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.30 Εκπομπή «Postgame Ιωνικός-Ατρόμητος» LIVE COSMOTE SPORT1HD
Serie A, 6η αγωνιστική
Liga Portugal Bwin, 6η Αγωνιστική
Socca World Cup 2022
Κυριακή 11.09.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 UFC 279: Khamzat Chimaev-Nate Diaz, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT8HD
09.00 WRC Acropolis Rally Greece, SS14 Eleftherohori 1 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
09.30 FORMULA 3, Italy, Monza, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.10 WRC Acropolis Rally Greece, SS15 Elatia-Rengini LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
11.00 FORMULA 2, Italy, Monza, Feature Race LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 WRC Acropolis Rally Greece, SS16 Eleftherohori 2 LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
14.30 Εκπομπή «ACROPOLIS RALLY SHOW» LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO D’ITALIA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Εκπομπή «Super League Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Ολυμπιακός-Βόλος ΝΠΣ, Super League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ, Super League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Ελβετία-Ελλάδα, 2023 CEV EuroVolley Women’s Qualifiers, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 World Athletics Continental Tour Gold, Memorial Borisa Hanžekovića LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 Εκπομπή «Super League Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
23.30 Εκπομπή «Super League Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD
Serie A, 6η αγωνιστική
Liga Portugal Bwin, 6η Αγωνιστική
cinch Scottish Premiership, 7η αγωνιστική
World Padel Tour Portugal Open
Socca World Cup 2022
Δευτέρα 12.09.22
01.00 NBA TV LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Εκπομπή «ACROPOLIS RALLY SHOW» LIVE COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT2HD
Serie A, 6η αγωνιστική
Socca World Cup 2022